Yukarı!
Cilt Bakımı Güzellik

Kırışıklıklar ve gözaltı halkaları için doğal maske


Güzelliğimizde, cilt güzelliğinin ne kadar önemli olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. Peki, sağlıklı cilt nasıl olmalıdır? Güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için neler yapmalıyız? Hangi doğal maskelerle, cildimizi güzelleştirebiliriz? Doğal maske nedir? Doğal maskelerin cilt için önemi ve faydaları nelerdir? Kırışıklık ve gözaltı halkalarından doğal cilt maskeleri sayesinde korunabilir miyiz ? Ayrıca ,cilt bakımı için, kimyasal kozmetik ürünlerini kullanmanın doğru olmadığını düşünenlerdenseniz ve çareyi her zaman doğal yollardan çözmeyi tercih ediyorsanız ,doğal maskeler sayesinde sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olabilirsiniz. Üstelik çok ucuz ve kolay yollarla.

   Sağlıklı cilt, parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Güneş ışıkları, sigara kullanımı, yaşlılık, stres gibi pek çok etken cilt sağlımızı bozabilir. Eğer cildimiz, eskisi gibi parlak ve sağlıklı görünmüyorsa, cildimiz için bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir. Öncelikle cildimizi korumayı öğrenmemiz gerekmektedir. Dış etkenlerden, sigara ,alkol ve stresten mümkün olduğunca uzak durmamız gerekmektedir.  Cilt temizliğine son derece önem vermemiz ve makyajı temizlemeden, kesinlikle uyumamız gerekmektedir. Eğer cildimizde sorunlar oluşmuş ise lütfen sakın üzülmeyin. Evde hazırlayacağımız doğal cilt maskeleri sayesinde, hem cildimizi koruyabilir hem de eskisi gibi parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabiliriz. Doğal cilt maskeleri nasıl uygulanır? Merak ediyorsanız eğer,şimdi kırışıklıklar ve göz altı halkaları için kolay bir maske tarifi paylaşalım.

Malzemeler

2 çorba kaşığı çiçek balı

Yumurta beyazı

1 çorba kaşığı limon suyu

Hazırlanışı ve uygulanışı:

Malzemeleri karıştırdıktan sonra, yüzünüze sürerek, hafif bir şekilde masaj yapın. Bir süre sonra, cildinizin gerildiğini hissedeceksiniz.20 dakika sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve yağsız süt ile temizleyin.

Sonuç: Bu maskeyi  düzenli uyguladığınızda ,cildinizin sağlıklı bir şekilde pırıl pırıl olduğunu ve kırışıklık ve göz altı halkalarından da zamanla kurtulduğunuzu göreceksiniz.

  Evde kendimizin hazırlayacağı bu doğal ürünlerle, doğal cilt maskelerini kolayca hazırlayabilir ve cilt sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Üstelik doğal gıdalarla ve ücretsiz olarak. Lütfen, hiç vakit kaybetmeden deneyin.


Beğendiniz mi? Paylaşın!