Yukarı!
Genel

Doğal kuvvet macunu tarifi


Yüzyıllar boyunca özellikle erkekler için cinsel problemler çok fazla dile getirilmese de büyük problemlerden birisi olmuştur. Özellikle günümüzde doğal beslenememek, beton binalar arasında yaşamak, günlük telaşeler ve kaygılar bu sorunu daha da fazla artırmıştır.

Kültürümüzde padişah macunu ya da kuvvet macunu olarak literatüre geçse de artık günümüzde viagra gibi kimyasal içerikli ilaçlar maalesef daha çok tercih edilir durumda.

Biz de yıllardan bu yana süzülerek gelen bilgi ve deneyimlerden yola çıkılarak tamamen doğal bir kuvvet macunu formülü vereceğiz.

Formülü hazırlamak için sadece bir aktara gitmeniz yeterli olacaktır.

doğal kuvvet macunu

Gereken Malzemeler

  • Yarım kilo bal

Bal alırken kesinlikle ve kesinlikle doğal olduğundan emin olduğunuz bir balı tercih ediniz. İçerisinde kimyasal tatlandırıcı olmasa dahi, doğal beslenmeyen arılardan alınan bal da tam anlamıyla doğal bal demek değildir.

  • 1 Yemek Kaşığı Kişniş
  • 2 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi
  • 50 Gram Kadar Dövülmüş Çam Fıstığı
  • 2 Tatlı Kaşığı Arı Poleni
  • 2 Çorba Kaşığı Kırmızı Ginseng

Ginsengin dövülmüş olması gerekiyor. Aktara söylediğiniz takdirde size dövülmüş halde verecektir.

  • 3 Tatlı Kaşığı Toz Zencefil
  • Birkaç Tane Yaş İncir

Kuvvet Macunu Hazırlanışı

Malzemeleri bir anda attığınız takdirde tam anlamıyla karıştırmak zor olacaktır ve tam karışmayacaktır. Tüm malzemeleri tek tek balın içerisine katarak karıştırmaya başlayın. En son yaş incirleri mümkün olabildiği kadar küçük parçalara ayırarak karışıma ekleyin ve tekrar karıştırın.

Karışımı hazırlarken de, saklarken de kesinlikle cam kap kullanmaya dikkat ediniz.

Karışımı yaparken ve yerken de cilasız tahta kaşık kullanmanız daha faydalı olacaktır. Balla birlikte metal kaşık kullanmak balın faydasını daha aza indirecektir.

Kuvvet Macununu Günde Kaç Kere Yemeliyim?

Kuvvet macunu doğal olması nedeniyle birkaç saat içerisinde ani tepkiler yaratacak bir formül değildir; düzenli kullanımda ise ciddi farkları hissetmek mümkündür. Hazırladığınız karışımdan sabah ve akşam olmak üzere birkaç kaşık alarak düzenli tüketmeniz gerekmektedir.

Saklama Koşulları

Hazırlanan karışım kesinlikle cam bir kapta ve ağzı kapalı şekilde muhafaza edilmelidir. Ayrıca doğrudan ışığa maruz kalmadan, serin ve karanlık bir ortamda saklanmalıdır.

Çocukların da ilgisini çekebileceği için çocuklardan da uzak tutmakta fayda vardır.


Beğendiniz mi? Paylaşın!